קומה 6, באר-שבע

▾ AR

דליפת שתן בבאר שבע

טיפולים מהירים, בטוחים ויעילים בלייזר

מעל ל-30% מהנשים מעל גיל 40 סובלות מבריחת שתן לפחות אחת לשבוע, הנובעת מהיחלשות שרירי רצפת האגן ורקמות החיבור התומכות בשלפוחית ובשופכה. גם נשים צעירות יכולות לסבול מבריחת שתן, בעיקר תוך כדי פעילות ספורטיבית או בזמן שיעול או עיטוש.

הטיפול השמרני בדליפות שתן כרוך בשינוי סגנון החיים, הפחתת שתיית הקפה, הפסקת עישון וירידה במשקל. למטופלות יוצע לעתים גם טיפול תרופתי, פיזיותרפיה של ריצפת האגן ושרירי הבטן
ובמקרים קיצוניים ניתוח להשתלת סרט התומך ברצפת האגן.

במרפאת מדלי בבאר שבע אנו מטפלים בדליפת שתן בשיטה החדשנית ביותר באמצעות קרני לייזר CO2. הקרניים מבצעות הליך של פילינג עדין ברירית הישנה, וגורמות להתחדשות שכבת הרירית בשכבה צעירה יותר. חום הלייזר גורם ליצירת כלי דם חדשים וקולגן ברירית. תהליך זה גורם לעיבוי ולמיצוק של רירית הנרתיק, להצרת הנרתיק ולתמיכה בשלפוחית השתן, מה שמצמצם את דליפת השתן.

הטיפול בדליפת שתן באמצעות קרני לייזר הוא קבוע, ואינו מצריך תוספת הורמונלית. הטיפול מתבצע ללא הרדמה והוא אינו כרוך בכאב. את השינוי ניתן לחוש כבר לאחר טיפול אחד, כאשר לרוב יידרשו שלושה טיפולים כדי לפתור את הבעיה.

  • נדרש טיפול משמר אחת לשנה.
  • טרם הוכח מחקרית.

 

מרפאת מדלי היא היחידה באזור הדרום, ואחת היחידות בישראל, שמציעה מגוון טיפולי לייזר תחת קורת גג אחת:

  • רפואת שיניים עם שימוש מזערי במקדחים, תוך מניעת פחד, כאב וחשש מצד המטופלים, כולל טיפול בעששת, יישור שיניים וציפוי שיניים.
  • הסרת קעקועים כמעט ללא כאבים בניגוד למכשירים המיושנים בהם משתמשים במכונים אחרים בארץ.
  • טיפול בבעיות גינקולוגיות האופייניות לגיל המעבר, כגון יובש בנרתיק, דליפת שתן ואף צניחת רחם, ללא צורך בהורמונים ו/או בניתוח.
  • טיפול לא פולשני למגוון בעיות עור, כגון פיגמנטציה, מילוי וטשטוש קמטים וצלקות, טיפול באקנה פעילה ופוסט אקנה, בפטרת ללא תרופות הפוגעות בכבד, טיפול בנימי דם ועוד.
  • טיפול בנחירות ודום נשימה בשינה, ללא צורך במכשירים המפריעים לשינה.
תוכן עניינים

טיפולים נוספים

אסתטיקה גניקולוגית בבאר שבע

צניחת רחם בבאר שבע

טיפול יובש בנרתיק בלייזר בבאר שבע

לכל שאלה נוספת אנחנו כאן

טיפולים נוספים

הזרקת בוטוקס בבאר שבע

העלמת נימים בבאר שבע

הסרת קעקועים בלייזר בבאר שבע

עדיין לא שמעת
על ההטבה שלנו

כמה פרטים קטנים והטבה שווה במיוחד בדרך אליך למייל

איזה טיפול מעניין אותך?

כמה פרטים קטנים והטבה שווה במיוחד בדרך אליך למייל

חייגו אלינו