קומה 6, באר-שבע

▾ AR

​הלבנת שיניים במנורה כחולה בבאר שבע

טיפולים מהירים, בטוחים ויעילים בלייזר

במהלך השנים מתכסות השיניים בכתמי צבע שונים, שנוצרים מהצטברות של פגמנטים (תאי צבע קטנטנים) על השיניים. הפגמנטים נוצרים משתייה כגון קפה שחור או קוקה קולה, מאוכל שכולל תבלינים כגון קארי וכורכום, מעישון וכו'.  תאי צבע אלה משנים את צבע השיניים לצהבהבים ולעיתים מכוסים בכתמים קטנים שמציגים מרקם שאינו אחיד לשיניים. 

 

מרפאת מדלי היוקרתית בבאר שבע מציעה טיפול הלבנת השיניים בלייזר במיכשור המתקדם ביותר בתחום, מכשיר של מנורה כחולה, שמאירה על השיניים.
לפני התאורה של המנורה הכחולה, מורחים על השיניים חומר ניקוי שכולל משחת שיניים ומי-חמצן. משחה זו מנקה בצורה יסודית את השיניים, מסירה חלקיקים שנדבקו לשיניים במהלך השנים. מי החמצן שנמצא במשחה מגיב לאור של קרן הלייזר למלבין את השיניים.להלבנת שיניים בלייזר ישנם יתרונות רבים: הטיפול מהיר, הוא אינו גורם לתופעות לוואי וכאבים, והיתרון החשוב מכולם – טיפול בלייזר אינו פוגע בשכבת האמייל המצפה את השיניים, אלא שומר עליה.

מרפאת מדלי היא היחידה באזור הדרום בבאר שסע, ואחת היחידות בישראל, שמציעה מגוון טיפולי לייזר תחת קורת גג אחת:

  • רפואת שיניים עם שימוש מזערי במקדחים, תוך מניעת פחד, כאב וחשש מצד המטופלים, כולל טיפול בעששת, יישור שיניים וציפוי שיניים.
  • הסרת קעקועים כמעט ללא כאבים בניגוד למכשירים המיושנים בהם משתמשים במכונים אחרים בארץ.
  • טיפול בבעיות גינקולוגיות האופייניות לגיל המעבר, כגון יובש בנרתיק, דליפת שתן ואף צניחת רחם, ללא צורך בהורמונים ו/או בניתוח.
  • טיפול לא פולשני למגוון בעיות עור, כגון פיגמנטציה, מילוי וטשטוש קמטים וצלקות, טיפול באקנה פעילה ופוסט אקנה, בפטרת ללא תרופות הפוגעות בכבד, טיפול בנימי דם ועוד.
  • טיפול בנחירות ודום נשימה בשינה, ללא צורך במכשירים המפריעים לשינה.

אזהרה

הטיפול אינו מומלץ לנשים בהריון או בתקופת הנקה. הטיפול אסור למי שיש אלרגיה למי חמצן או חוסר בזגוגית השן. הטיפול אינו מומלץ לבעלי שיניים רגישות.

תוכן עניינים

טיפולים נוספים

טיפולי שיניים בבאר שבע

​טיפול בעששת (חור בשן) בבאר שבע

הסרת אבנית בלייזר בבאר שבע

לכל שאלה נוספת אנחנו כאן

טיפולים נוספים

הזרקת בוטוקס בבאר שבע

העלמת נימים בבאר שבע

הסרת קעקועים בלייזר בבאר שבע

עדיין לא שמעת
על ההטבה שלנו

כמה פרטים קטנים והטבה שווה במיוחד בדרך אליך למייל

איזה טיפול מעניין אותך?

כמה פרטים קטנים והטבה שווה במיוחד בדרך אליך למייל

חייגו אלינו