קומה 6, באר-שבע

▾ AR

​טיפול בעששת (חור בשן) בבאר שבע

טיפולים מהירים, בטוחים ויעילים בלייזר

טיפול בעששת (חור בשן) באמצעות לייזר – הרבה יותר יעיל, הרבה פחות כואב!

מכשיר הלייזר מאפשר לבצע טיפול בעששת ללא מגע, ללא קידוח וללא הוויברציות הנגרמות בזמן טיפול שיניים קונבנציונלי. גם הצליל המופק על ידי מכשיר הלייזר שונה מצליל הקידוח המוכר והמאיים של מקדחת רופא השיניים ופחות מפריע למטופלים.

בידיו של רופא שיניים מיומן ומנוסה, טיפולי עששת באמצעות לייזר בטוחים הרבה יותר, הרבה יותר מאשר באמצעות המקדחה המסורתית, ומסייעים להשגת תוצאות אפקטיביות בדרך מהירה יותר, בלי פעולות חודרניות וללא כאבים. הודות לדיוק מרבי של קרן הלייזר אין אפשרות לגרום נזק לרקמות בסביבת אזור הטיפול.

ב"מרפאת מדלי בבאר שבע" מתמחים בטיפולי שיניים באמצעות טכנולוגיית לייזר מתקדמת. את הטיפולים מבצעים רופאי שיניים מומחים בתחומם שעברו הכשרה ייחודית בשימוש בטכנולוגיית הלייזר ברפואת השיניים.

צוות הרופאים ב"מרפאת מדלי בבאר שבע, עובד עם הציוד החדיש והעדכני ביותר. הצוות מקפיד על איכות החומרים ועל איכות הטיפול ומחויב להעניק לכל מטופל טיפול מקצועי ללא פשרות עם מינימום של כאבים ומתוך מתן יחס אישי, רגישות ואכפתיות.

טיפול בעששת באמצעות טכנולוגיית הלייזר – טיפול בדירוג של 5 כוכבים!

טכנולוגיית הלייזר מביאה אתה רוחות חדשניות ובשורות מרעננות אל מרפאת השיניים. בטיפול שיניים מסורתי הסרת רובד החיידקים מתבצע באמצעות מקדח אשר גורם לכאבים בשל המגע עם השן, לרעידות ולחום הנוצר כתוצאה מעבודת הקידוח.

מכשיר הלייזר מחליף את המקדח המסורתי הרועש הגורם לוויברציות בשן. הלייזר אינו מחמם את השן, הוא מחטא ומשמיד את החיידקים הנמצאים באזור הטיפול והדנטין המזוהם עובר חיטוי מלא. גם חומרי המילוי, הסתימות, נקשרים הרבה יותר טוב אל השן ובכך משדרגים באופן משמעותי את הצלחת הטיפול לאורך שנים.

מכשיר הלייזר ממוקד, הוא פוגע רק ברקמות הפגועות ולא בחומר השן הבריא. בניגוד לכלי הטיפול המסורתיים, הלייזר יודע לדייק, לבצע את הטיפול בהתערבות כירורגית מינימלית ללא כאבים וללא דימומים ולשלוט בעומק ההשחזה הרבה יותר טוב ממה שיד אנושית מסוגלת לשלוט, ובכך למנוע פגיעה בחומר השן הבריא. כל אלו משפרים באופן משמעותי את איכות הטיפול, את חווית הטיפול ואת קצב ההחלמה.

בטיפולי הלייזר כמעט ואין צורך באלחוש או בהרדמה. כאשר הטיפול נעשה באזורים רגישים יותר, אזורים שבהם יש צורך באלחוש, גם אז השימוש בחומרי ההרדמה נמוך בצורה משמעות מהשימוש בחומרים אלו בשיטת הטיפול המסורתית.

טיפול בעששת באמצעות קרן הלייזר מתאים לכולם, ובמיוחד לילדים ולכל מי שסובל מחרדה דנטלית. ידית הלייזר קטנה, היא לא מאיימת והיא לא משמיעה רעשים של קדיחה. הודות לטיפול בלייזר ולאווירה המרגיעה והמיוחדת שיש ב"מרפאת מדלי בבאר שבע", גם המטופלים "הפחדניים ביותר" זוכים לחוות חוויה טיפול מתקנת ומשתחררים מהפחד מטיפולי השיניים.

מרפאת מדלי בבאר שבע – קדמה טכנולוגית, יחס חם וטיפולים מקצועיים!

במרפאת מדלי בבאר שבע מאמינים בטיפול זעיר פולשני, במניעת טיפולים ללא צורך ובשמירה על שיניים בריאות ויפות.

צוות הרופאים במרפאה מעריך את הפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים בתחום רפואת השיניים, מתעדכן בהם ועובר הכשרות תקופתיות באופן קבוע. הצוות דוגל בהטמעת טיפולי שיניים חדשניים ומודרניים כדי להעניק למטופלים טיפולי שיניים בטוחים, מקצועיים ומתקדמים שיאפשרו להם ליהנות משיניים בריאות וממראה אסתטי לאורך זמן רב.

הודות לשילוב של טכנולוגיה מתקדמת, ציוד חדשני ועדכני ורופאי שיניים מצטיינים המובילים בתחומם, טיפולי השיניים במרפאת מדלי הם טיפולים ללא כאבים, טיפולים מהירים יותר, קלים יותר ויעילים יותר.

גם אתם רוצים ליהנות מטיפולי שיניים באמצעות מכשיר הלייזר, צרו קשר עוד היום והצטרפו אל משפחת הלקוחות המרוצים!

שיחת ייעוץ ללא התחייבות!

לאחר הטיפול בלייזר נסתם החור בצורה המסורתית. לאחר סתימת החור לרוב יש צורך בליטוש השן באמצעות מקדחה מסורתית.

 

מרפאת מדלי היא היחידה באזור הדרום, ואחת היחידות בישראל, שמציעה מגוון טיפולי לייזר תחת קורת גג אחת:

  • רפואת שיניים עם שימוש מזערי במקדחים, תוך מניעת פחד, כאב וחשש מצד המטופלים, כולל טיפול בעששת, יישור שיניים וציפוי שיניים.
  • הסרת קעקועים כמעט ללא כאבים בניגוד למכשירים המיושנים בהם משתמשים במכונים אחרים בארץ.
  • טיפול בבעיות גינקולוגיות האופייניות לגיל המעבר, כגון יובש בנרתיק, דליפת שתן ואף צניחת רחם, ללא צורך בהורמונים ו/או בניתוח.
  • טיפול לא פולשני למגוון בעיות עור, כגון פיגמנטציה, מילוי וטשטוש קמטים וצלקות, טיפול באקנה פעילה ופוסט אקנה, בפטרת ללא תרופות הפוגעות בכבד, טיפול בנימי דם ועוד.
  • טיפול בנחירות ודום נשימה בשינה, ללא צורך במכשירים המפריעים לשינה.
תוכן עניינים

טיפולים נוספים

טיפולי שיניים בבאר שבע

​הלבנת שיניים במנורה כחולה בבאר שבע

הסרת אבנית בלייזר בבאר שבע

לכל שאלה נוספת אנחנו כאן

טיפולים נוספים

הזרקת בוטוקס בבאר שבע

העלמת נימים בבאר שבע

הסרת קעקועים בלייזר בבאר שבע

עדיין לא שמעת
על ההטבה שלנו

כמה פרטים קטנים והטבה שווה במיוחד בדרך אליך למייל

איזה טיפול מעניין אותך?

כמה פרטים קטנים והטבה שווה במיוחד בדרך אליך למייל

חייגו אלינו